Biografia

MoMi-Ko – pod tą nazwą tworzy Monika Misiak-Kołsut – absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Tytuł Projektanta Ubioru otrzymała w 2012 roku, a jej awangardowa kolekcja dyplomowa „Besarabia” została wyróżniona wieloma nagrodami. Na przestrzeni ostatnich lat, projektantka stworzyła dziewięć kolekcji oraz wzięła udział w wielu konkursach i pokazach, między innymi Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie na scenie Off Out of Schedule, zaprezentowała kolekcje na sezon SS14, AW14/15 oraz SS16.

Projektantka tworzy dwie równoległe kolekcje, linia White Label – do noszenia na co dzień, oraz awangardowe, dla klientów ceniących oryginalność  i niebanalność form, jednak granica między nimi często się zaciera. W każdej z kolekcji znaleźć można ubrania uszyte z tkanin z autorskimi wzorami. Pracuje głównie z naturalnymi tkaninami, łącząc gramatury, wzory czy różną strukturę.

Inspiracje czerpie przede wszystkim z podróży, które są jej największą pasją. Ostatnie kolekcje inspirowane są podróżą do Japonii.

Kolekcja dyplomowa

MoMi-Ko
MoMi-Ko (19)
MoMi-Ko (17)
MoMi-Ko (14)
MoMi-Ko (12)
MoMi-Ko (10)
MoMi-Ko (7)
MoMi-Ko (5)
MoMi-Ko (3)
MoMi-Ko (1)
MoMi-Ko (20)
MoMi-Ko (18)
MoMi-Ko (16)
MoMi-Ko (13)
MoMi-Ko (11)
MoMi-Ko (9)
MoMi-Ko (6)
MoMi-Ko (4)
MoMi-Ko (2)